Tovar, ktorý je skladom odosielam v rámci SR doporučene do 1-3 pracovných dní od prijatia platby na účet, dobierkou do 1-3 pracovných dní. V prípade expresného doručenia tovaru, je možnosť zaslania tovaru kuriérom. Do ČR odosielam tovar doporučene, po prijatí platby na účet, dobierka nie je možná. Doba dodania tovaru, ktorý skladom nie je závisí od momentálneho vyťaženia, prosím informujte sa vnútornou správou, doba dodania uvedená pri produktoch je orientačná. Ak potrebujete výrobok pripraviť do určitého dátumu, prosím uveďte mi ho do poznámky k objednávke / informujte ma vnútornou poštou. Všetky veci sú dodávané v originál baleniach s logom, dôkladne zabalené.

Tovar na zákazku (šitie na mieru, vlastný návrh či úpravy odevu/doplnku) začínam vyrábať až po zrealizovaní objednávky.

Pri vlastnej farebnej kombinácii vyhotovený tovar nie je možné dodatočne upravovať/zmena už vyšitej výšivky nie je možná!

Údržba: Pri praní výšiviek s farbami - červená, modrá, zelená ich nikdy nenamáčajte do teplej vody, zásadne len do studenej s pridaním octu a lyžičkou soli pre fixáciu. Zároveň je potrebné meniť vodu, aby sa farby vymyli, nikdy ich z farebnej vody nevyťahujte skôr ako bude úplne číra. Zafarbenie vody spôsobuje pigmentácia jednotlivých farieb.

Pokiaľ si s údžrbou nie ste istý, odporúčam chcemické čistenie! :)

Mimo svoju ponuku výrobky na želanie nevyrábam!